WhatsApp Son Görülmeyi kapatma özelliği getiriyor

WhatsApp Son Görülmeyi kapatma özelliği getiriyor

WhatsApp, hizmetine yeni özellikler eklemek için sürekli olarak perde arkasında çalışıyor ve bugün tam da böyle bir şeyden bahsediyoruz. Android için WhatsApp’ın beta sürümü artık “son görülme” durumunuzu belirli kişilerden gizleme seçeneğine sahip.

Özellik, bu noktada birkaç aydır aktif olarak geliştiriliyordu ve şimdi nihayet beta programının bu bölümünün bir alt kümesi için yayında.

WhatsApp Son Görülmeyi kapatma özelliği getiriyor
WhatsApp Son Görülmeyi kapatma özelliği getiriyor

Bu, umarım yakında betayı kullanan herkese ve sonunda herkesin kullandığı WhatsApp sürümüne ulaşacaktır, ancak burada bir uyarı var, “yakında”, “birkaç ay içinde” anlamına gelebilir, eğer biz” WhatsApp’ın geçmişteki yeni özellik sunumlarından bazılarına bakılırsa. Kararlı uygulamasına bir şeyler eklemek söz konusu olduğunda gerçekten en temkinli şirketler arasında yer alıyor, orası kesin.

WhatsApp, “son görülme” durumunuzu belirli kişilerden gizlemenize izin vermek için çalışıyor
Her neyse, gelecekte bir noktada (bununla devam edelim), WhatsApp kullanan herkes “son görülme” durumlarını herkes, kişileri, belirli kişilerin kara listesi dışında kişileri ve hiç kimse tarafından görüntülenecek şekilde ayarlayabilecektir. . Diğer seçenekler zaten vardı, yeni olan “Şunun dışında kişilerim…” seçeneği.

Bunu seçtiğinizde, “son görülme” erişimini kimin için devre dışı bırakacağınızı seçebilir ve seçebilirsiniz. WhatsApp-land’de her zaman olduğu gibi, birisi için “son görülme” özelliğini devre dışı bırakırsanız, onun “son görülme”sini de göremezsiniz.